Marsa Alam přímo z Prahy na listopad a prosinec. Letenky od 3 998 Kč

Na nové lince na jih Egypta aerolinií Eurowings lze aktuálně sehnat letenky za poloviční cenu, než je obvyklé u stávající konkurence Smartwings. Zpáteční letenky na přelomu listopadu a prosince do Marsa Alam z Prahy vychází na 3 998 Kč.

Za necelé 4 tisíce lze letět v termínech 26.11. až 3.12. nebo 3.-10. prosince. Další termíny jsou dražší o 500 Kč v jednom směru.

Výhodou jsou odpolední lety, kdy se z Prahy vylétá vždy v sobotu v 11:15 a zpět z Marsy v 17:45. Nevýhodou (oproti letu s CK) pak může být absence odbaveného zavazadla, které stojí 664 Kč za 23 kg.

Co v Marsa Alam bez cestovky? Jednoduše si rezervujte hotel přes Booking.com – Marsa Alam, kde najdete všechny resorty včetně all-inclusive. Všechny kombinace jsou výhodnější, než současné nabídky CK na dovolenou v Marsa Alam a mnohdy budou i oproti last-minute.

Náš tip: nejlepší hotel v Marsa Alam Iberotel Costa Mares***** za 33 tisíc na týden pro dva s all-inclusive. U CK najdete tento hotel vždy v rozmezí 25-30 tisíc za osobu a na last se nedostává, neboť bývá vyprodán.

Počasí v Marsa Alam je během listopadu slunečné s teplotami mezi 26-30°C. Vízum do Egypta obdržíte po příletu za 25 USD na osobu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *