Přemýšlíte, kde se letos vydat na dovolenou? Což takhle Maledivy, které nabízí luxusní hotely

0
433

I když je teprve únor, spousta z nás již nyní přemýšlí, do které země se vydáme na dovolenou. Poptávaná je především luxusní dovolená s péčí all inclusive. Jestliže máte rádi teplo, vodu, soukromí a rádi se podíváte do dálek, vyzkoušejte luxusní dovolenou na Maledivách. Tady je možná luxusní dovolená v mnoha hotelech, které vám nabídnou dovolenou na míru a se kterou budete plně spokojeni.


Vyberte si, co vám srdce ráčí

Prvním z doporučovaných hotelů je Four Seasons Maledivy. Zde si budete moci vychutnat dovolenou se vším všudy, včetně dobrého jídla a šnorchlování uprostřed moře s krásně průzračnou vodou. Druhým tipem je hotel Velaa Private Island. Byl dokončen v roce 2013 a je místem, které nebudete chtít opustit. K dispozici vám bude osobní komorník a využít můžete nejen moře, ale také renomovaná golfová hřiště.

Dalším tipem na ubytování je Cheval Blanc Randheli. Očekávat zde můžete francouzskou pohostinnost, ostatně pět různých restaurací o tom dostatečně svědčí.


Čtvrtým tipem, kde se vydat na dovolenou na Maledivách, je hotel Conrad Maldives Rangali Island. Dovolená tady se hodí jak pro zamilované páry, tak pro rodiny s dětmi. Navštívit budete moci prosklenou restauraci pod hladinou oceánu, při tom si také vychutnat pobyt na pláži, která je čistá a nekonečně dlouhá.

Pátým tipem na hotel, který můžete navštívit na Maledivách, je hotel Constance Halaveli. Naleznete se na ostrůvku v North Ari Atoll, kde vás čekají prostorné vily, voda i plavání s mantami obrovskými. Ideální zážitek pro rodiny s dětmi, nebo milovníky ryb. Hotel disponuje i dětským klubem, což zaručí vašim dětem dostatečnou míru vyžití.

Vydejte se i vy na dálnou cestu – třeba s Exclusive Tours na Maledivy. Ostrovy vás rozhodně nenechají chladnými. Budete nadšeni, ať už jste single, dvojice, nebo rodina s dětmi. Dovolená na míru vám jistě zaručí spoustu odpočinku. Stačí vybrat si ten správný hotel a odcestovat.