Limitovaná edice z Prahy do New Yorku za 9 tisíc. Letenky od 8 702 Kč

0
678

Velmi zajímavá nabídka na lety z Prahy do New Yorku se objevuje u letecké společnosti Iberia, resp. jejích nízkonákladových odnoží Vueling a Level. Zpáteční letenky s přestupem přes Barcelonu na březnové termíny pořídíte již od 8 702 Kč bez nočních přestupů, lze však zvolit i letenky s delšími přestupy v Barceloně a tuto zastávku využít k návštěvě města.

Tuto cestu lze na jedné letence koupit přes náš vyhledávač nebo mírně levněji jako separátní letenky z Prahy do Barcelony a zpět přes web Vuelingu a z Barcelony do New Yorku přes web Iberie. Nicméně ve druhém případě nebudou přestupy garantované a můžete se vystavit potížím při případných změnách časů letů.

Příklady termínů:

New York je typickým městem, ve kterém se vyplatí sledovat ceny ubytování už dlouho před cestou pro co nejlevnější hotely. Podívejte se na výběr hotelů v New Yorku.

USA se otevírají očkovaným cestovatelům od 8.11., podmínkou je PCR test ne starší než 3 dny před cestou. Testy mají očkované osoby stále zdarma. Pro cestu zpět stačí jen certifikát o očkování.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno