Limitovaná edice: Karibský Barbados z Prahy / do Manchesteru. Letenky od 7 151 Kč

Zajímavá nabídka pouze pro pravé cestovatele, kterým nevadí dlouhá cesta a rádi spojí objevování více míst najednou, se objevila v rezervačních systémech Aer Lingus.

Tzv. open-jaw letenky z Prahy na Barbados (2 přestupy + noc v Manchesteru) s návratem do Manchesteru (přímý let) aktuálně na jeden květnový termín zakoupíte za 7 495 Kč. Cena obsahuje i odbavené zavazadlo do 23 kg.

Nejlevnější letenku z Manchesteru do Prahy zakoupíte na 18.5. s Ryanairem nebo 19.5. s Jet2.com za zhruba 35 GBP bez zavazadla, resp. kolem 65 GBP s odbaveným zavazadlem. S rezervací přískoku doporučujeme pár dní počkat, pokud by docházelo ke změnám nebo dokonce zrušení této nestandardní letenky.

Celkem tedy cesta z Prahy na Barbados a zpět i po započítání nákladů na hotel v Manchesteru při cestě tam vychází zhruba na 11 000 Kč za osobu.

Akci každopádně doporučujeme spíš zkušenějším cestovatelům, kterým nevadí plánovat na poslední chvíli a mají dostatečnou flexibilitu v případě změn.

Za tip na letenku děkujeme Lukášovi do diskuzního fóra.

Na Barbadosu očekávejte ceny standardních hotelů od 22 000 Kč na týden za 2lůžkový pokoj a soukromých apartmánů od 12 000 Kč. Ceny autopůjčoven na týden startují na 10 000 Kč.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *