Connect with us

Akční letenky

Levně do ŠVÉDSKA z Prahy – 738 Kč

Published

on

Levné letenky do Gotebörgu pořídíme na lince Ryanairu. Zpáteční letenky z Prahy do Göteborgu pořídíme v nabídce nízkonákladovky Ryanair za výhodnou cenu 738 Kč. Nejvýhodnější letenky jsou dostupné na dubnové termíny a to klidně i na prodloužený víkend. V ceně nejvýhodnějšího tarifu u aerolinky Ryanair máme malé příruční zavazadlo 40x25x20 cm. Příkladem letenky na 11.4.2024 –… číst více

The post Levně do ŠVÉDSKA z Prahy appeared first on Honzovy letenky.


RYCHLÁ REZERVACE LETU

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Akční letenky

Verona v září na prodloužené víkendy z Prahy. Letenky od 1 009 Kč

Published

on

By

Zpáteční letenky na křídlech aerolinií Volotea z Prahy do italské Verony zakoupíte na vícero víkendů v září a říjnu za pouhých 40 EUR. K dosažení této ceny vám postačí bezplatné zkušební období členství, které po nákupu letenek zrušíte. Zvýhodněná cena letenky vám zůstane, ale přijdete o možné návazné benefity.

Vyhledat ubytování ve Veroně.

Rozpracovaného průvodce Veronou můžete shlédnout zde, případně se k nám přidat psát ten nejlepší cestovatelský obsah nejen na českém internetu.

Continue Reading

Akční letenky

Matala na Krétě na týden s ALL-IN z Č. Budějovic. Zájezd od 13 990 Kč

Published

on

By

Cestovní kancelář Čedok nabízí výhodný all-inclusive zájezd s přímým letem z Českých Budějovic na Krétu.

Dovolenou strávíte v nádherném letovisku Matala na krásném jižním pobřeží Kréty. Hotel Fragiskos Beach ***, do nějž zamíříte, leží v centru malé vesničky Matala zhruba 100 metrů od pláže je dobře hodnocený.

  • 3.7. odlet v 10:10 z Českých Budějovic do Heraklionu
  • 10.7. odlet v 7:30 z Heraklionu do Českých Budějovic

Zájezd je ideální pro ty z vás, kteří od dovolené očekávají pobyt v klidném městečku s překrásnými sceneriemi i možností výletů na vlastní pěst. Do Mataly jezdí v letní sezoně autobus 6x denně z Heraklionu.

Tento zájezd zarezervujete přímo na stránkách CK cedok.cz a společně s ostatními nabídkami jej snadno porovnáte v našem srovnávači zájezdů na Krétu.

Continue Reading

Akční letenky

Černá Hora přímým letem z Brna, Ostravy i Pardubic vč. zavazadla. Letenky od 2 990 Kč

Published

on

By

Výhodné prázdninové letenky směrem do Černé Hory zakoupíte skrze cestovní kancelář Fischer. Zpáteční letenky z Brna do Tivatu na jediný last-minute termín zakoupíte za 2 990 Kč. Spoustu dalších termínů na odlety v červenci i srpnu pak najdete směrem do Podgorici z Ostravy a Pardubic za 3 990 Kč za osobu.

V ceně je i odbavené zavazadlo do 20 kg. Přehled všech termínů najdete zde fischer.cz/letenky.

Společně s nákupem letenek je vhodné se poohlédnout po možnostech ubytování.

Continue Reading

Nové články