Connect with us

Akční letenky

Levně do CHORVATSKA z Prahy – 833 Kč

Published

on

Zpáteční letenky do Chorvatska pořídíme pod tisícovku. V nabídce aerolinky Ryanair pořídíme letenky z Prahy do Zadaru už za 833 Kč. Nejvýhodnější letenky jsou dostupné na dubnové termíny. V ceně nejlevnějšího tarifu máme vždy malé příruční zavazadlo 40x25x20 cm. Příkladem letenky na termín 11.4.2024 – 16.4.2024. Jak v Zadaru Do centra Zadaru je vedena z… číst více

The post Levně do CHORVATSKA z Prahy appeared first on Honzovy letenky.


RYCHLÁ REZERVACE LETU

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Akční letenky

Matala na Krétě na týden s ALL-IN z Č. Budějovic. Zájezd od 13 990 Kč

Published

on

By

Cestovní kancelář Čedok nabízí výhodný all-inclusive zájezd s přímým letem z Českých Budějovic na Krétu.

Dovolenou strávíte v nádherném letovisku Matala na krásném jižním pobřeží Kréty. Hotel Fragiskos Beach ***, do nějž zamíříte, leží v centru malé vesničky Matala zhruba 100 metrů od pláže je dobře hodnocený.

  • 3.7. odlet v 10:10 z Českých Budějovic do Heraklionu
  • 10.7. odlet v 7:30 z Heraklionu do Českých Budějovic

Zájezd je ideální pro ty z vás, kteří od dovolené očekávají pobyt v klidném městečku s překrásnými sceneriemi i možností výletů na vlastní pěst. Do Mataly jezdí v letní sezoně autobus 6x denně z Heraklionu.

Tento zájezd zarezervujete přímo na stránkách CK cedok.cz a společně s ostatními nabídkami jej snadno porovnáte v našem srovnávači zájezdů na Krétu.

Continue Reading

Akční letenky

Černá Hora přímým letem z Brna, Ostravy i Pardubic vč. zavazadla. Letenky od 2 990 Kč

Published

on

By

Výhodné prázdninové letenky směrem do Černé Hory zakoupíte skrze cestovní kancelář Fischer. Zpáteční letenky z Brna do Tivatu na jediný last-minute termín zakoupíte za 2 990 Kč. Spoustu dalších termínů na odlety v červenci i srpnu pak najdete směrem do Podgorici z Ostravy a Pardubic za 3 990 Kč za osobu.

V ceně je i odbavené zavazadlo do 20 kg. Přehled všech termínů najdete zde fischer.cz/letenky.

Společně s nákupem letenek je vhodné se poohlédnout po možnostech ubytování.

Continue Reading

Akční letenky

Kypr (Protaras) na týden s polopenzí z Brna i Prahy. Zájezd od 11 990 Kč

Published

on

By

Výhodný prázdninový pobyt u moře zakoupíte s odletem v následujícím týdnu směrem na Kypr, a to konkrétně do oblíbeného letoviska Protaras.

Balíček zahrnující letenky z Brna (odlet 3. nebo 10. července) nebo z Prahy (odlet 4. července), transfer na 3* hotel nedaleko pláže a 7 nocí s polopenzí zakoupíte za 11 990 Kč pro last minute termín a za 13 990 Kč na další dva zmíněné termíny.

Tento zájezd zarezervujete přímo na stránkách CK fischer.cz a společně s ostatními nabídkami jej snadno porovnáte v našem srovnávači zájezdů na Kypr.

Continue Reading

Nové články