Kuba s Air France do 4* na týden s all-inclusive. Zájezd od 19 490 Kč

0
171

Následující víkend můžete využít k tomu, abyste odletěli za teplem na kubánské pláže. Nabídka zájezdů z Prahy je vcelku pestrá. Odlet lze naplánovat na pátek 7. nebo sobotu 8. října s návratem za 7 nebo 9 nocí v destinaci.

Lety jsou operovány aeroliniemi Air France s rychlými přestupy v Paříži, kdy celková doba letu nebude delší než 14 hodin a vy tak nepřijdete ani o jeden den dovolené.

Na výběr je z několika hotelů z nichž nejlevnější za 19 490 Kč je Be Live Experience Varadero****. Jen o pár stokorun více si polepšíte na pětihvězdičkovou kategorii Iberostar Laguna Azul***** za 20 490 Kč. Všechny hotely i termíny hravě porovnáte v našem novém srovnávači zájezdů.

Těsně před odletem je potřeba vyplnit zdravotní a celní formulář na webu dviajeros.mitrans.gob.cu. Covid-19 omezení na hranicích jsou zrušena – cesty tam i zpět bez omezení. Před cestou je nutné si obstarat turistickou kartu. Získáte ji za 750 Kč na Kubánském velvyslanectví v Praze na počkání po předložení platného pasu a letenek, případně skrze CK za poplatek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno