Connect with us

Akční letenky

Kapverdy z Prahy na týden za 9 990 Kč! (letenky tam i zpět, včetně odbaveného zavazadla)

Published

on

Akční letenky

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Akční letenky

Kypr (Protaras) na týden s polopenzí z Brna i Prahy. Zájezd od 11 990 Kč

Published

on

By

Výhodný prázdninový pobyt u moře zakoupíte s odletem v následujícím týdnu směrem na Kypr, a to konkrétně do oblíbeného letoviska Protaras.

Balíček zahrnující letenky z Brna (odlet 3. nebo 10. července) nebo z Prahy (odlet 4. července), transfer na 3* hotel nedaleko pláže a 7 nocí s polopenzí zakoupíte za 11 990 Kč pro last minute termín a za 13 990 Kč na další dva zmíněné termíny.

Tento zájezd zarezervujete přímo na stránkách CK fischer.cz a společně s ostatními nabídkami jej snadno porovnáte v našem srovnávači zájezdů na Kypr.

Continue Reading

Akční letenky

Madeira přímým letem z Brna na týden se snídaní. Zájezd od 13 990 Kč

Published

on

By

Nejen čistě plážové dovolené jsou letos v nabídce cestovek, a proto se na přelomu července a srpna můžete vypravit přímým letem z Brna na týdenní zájezd na portugalskou Madeiru.

Týdenní pobyt v hotelu Jardins d'Ajuda *** se zpáteční letenkou, odbaveným zavazadlem a transferem z/na letiště bude stát 13 990 Kč na osobu.

Za tuto cenu si během prázdnin těžko poskládáte individuální cestu a určitě ne s přímým letem z Brna. Hotel má navíc skvělou polohu u moře na okraji Funchalu, největšího města, z nějž můžete na výlety po Madeiře vyrážet klidně i autobusy.

S objevováním Madeiry pomůže náš průvodce po ostrově:

Continue Reading

Akční letenky

Havaj se zavazadlem z Frankfurtu na jediný termín. Letenky od 520 €

Published

on

By

Letecká společnost Condor má aktuálně v prodeji na jediný termín v září velmi atraktivní ceny zpátečních letenek za 520 EUR i s odbaveným zavazadlem do 23 kg z Frankfurtu do Honolulu.

Odlety jsou možné 3., 7., nebo 12. září, návrat zpět 24. září. Za cenu 560 EUR můžete vybírat i návraty 22. nebo 29. září.

Chcete-li cestovat pohodlněji již z Prahy letecky, můžete rovnou přes koupit zpáteční letenku z Prahy za 740 EUR na nejlevnější termín, resp. za 780 EUR na ostatní dva termíny.

Letenky z Frankfurtu i Prahy zakoupíte přes web condor.com. Aktuálně je dostupných 7 míst na každém letu.

Lety tam mají přestup na relativně malém letišti Anchorage, které je pro přestupy rozhodně přívětivější než tradiční Los Angeles, San Francisco nebo Seattle.

Lety při zpět mají přestup v kanadském Vancouveru, což znamená, že musíte disponovat elektronickým povolením vstupu do Kanady eTA za 7 CAD. Přestup má přes 9 hodin, takže jej můžete využít i k návštěvě Vancouveru.

Havajské ostrovy patří k destinacím, které kompletně pokrýváme našimi průvodci:

Continue Reading

Nové články