Jakou kosmetiku si sbalit na cestu

Jste často na cestách nebo plánujete letní dovolenou v druhé polovině letních prázdnin. Poradíme vám, jakou kosmetiku si vzít s sebou a užít si zaslouženou péči. Spolehněte se na ověřenou a kvalitní kosmetiku, díky které budete vždy vypadat skvěle.

Dovolená u moře

Pokud plánujete dovolenou u moře, počítejte v létě s větším množstvím slunečního záření. Oceníte kosmetiku s ochranným faktorem. Vyberte si z široké nabídky hydratačních i zpevňujících krémů s faktorem SPF50. Nezapomeňte přibalit také produkty pro péči o oční okolí. Možná vás napadne, že u moře nepotřebujete svou kosmetickou taštičku s líčením, připomeňte si však večerní párty, posezení s přáteli nebo rande s partnerem. Raději přibalte i podkladovou bázi pod make-up a voděodolný make-up.

Skladnost především

Málokomu se na dovolenou chce vozit plný batoh kosmetiky. Využijte cestovní balení kosmetiky a jednoduše si přibalte celou sadu oblíbených produktů. Počítejte s tím, že pokud na dovolené strávíte týden až dva, nespotřebujete velké množství pleťového krému ani krému pro péči o tělo. Je tedy zbytečné vozit velké balení, které jen zabírá místo.

Stále na cestách

Pokud trávíte velké množství času na cestách, ať už pracovně nebo máte cestování jako koníček, určitě máte své ověřené stálice, bez kterých nemůžete být. Mějte vždy po ruce kosmetické produkty ke každodenní péči. Oceníte nejen čistící oleje, ale také tonika a čistící gely. Ani na cestách by neměl chybět pleťový krém, podle analýzy pleti. Vyzkoušejte také krém s obsahem vitamínu C.  Vyživujte svou pleť pravidelně a získejte díky tomu mladistvý a svěží vzhled.

Boj proti pupínkům

Určitě víte, že se pupínky a nepříjemné akné objeví zrovna, když se to vůbec nehodí. Nejčastěji najdete velký pupínek na čele nebo na nose před svatbou, před dlouho plánovaným rande nebo před pracovní cestou, případně dovolenou. Víte, že za to může z velké části i stres a starosti před danou událostí? Vyzkoušet můžete kosmetiku proti akné a velkým pomocníkem i na cestách bude tyčinka na akné. Ta obsahuje gelový krém pro lokální ošetření.

Doporučené články