Do Ameriky jedině letecky, je to levné a pohodlné!

Amerika je velice oblíbeným cílem zejména mladých lidí. A není divu, úředním jazykem angličtina, kterou každý potřebuje vypilovat a navíc stát plný překvapení. Najdeme tu místa, z kterých srší historie, oslní nás naprosto malebná příroda a nechybí ani místa, kde to opravdu žije.


Ahoj Ameriko, jsem tady!

Cesta do Ameriky nemá moc možností, protože je od nás opravdu daleko a vyžaduje spoustu povolení, takže cesta autobusem či vlastním autem by byla opravdu náročná. Zabere vám spoustu času, utratíte mnoho peněz dovoz a ke všemu mnoho starostí, abyste si vyřídili všechny potřebné doklady. A tak není pochyb, že mnohem lepší je letadlo. Koupit si letenky do Ameriky nevyžaduje žádné starostí a o vše máte postaráno, takže pojedete bez starostí a navíc váš vysněný stát objevíte mnohem dříve, než kdybyste měli jet, jak se říká na vlastní pěst.

Letenka, kterou si mohu dovolit

Vzhledem k tomu, že je Amerika tak vzdálená, tak se mnozí bojí ceny letenek, avšak když budete sledovat letenky, tak jistě natrefíte na nějakou akční letenku do Ameriky , protože se čas od času objeví letenka za super cenu, a tak by bylo škoda toho nevyužít. Jen je potřeba, abyste hlídali stránky s letenkami, abyste tu dobrou nabídku neprošvihli. Opravdu je dobré rozjet si hned několik portálů a sledovat, jak se pohybují ceny letenek. Snad každý si během dne najde deset minut, ve kterých zkontroluje, zda náhodou není nikde letenka za pár korun. A velmi často se stává, že můžete najít posední místo za super cenu. Ovšem tato letenka má i svou nevýhodu, protože vyžaduje, abyste měli stále sbaleno. Ceny letenek jsou opravdu různorodé, hodně záleží na tom, odkud jedete, jak dlouho chcete jet a také je rozdílná cena letenek v rozdílnou dobu. Například můžete jet z Prahy za jedenáct tisíc tak i zpátky, ale klidně můžete jet i za několika násobnou cenu.

Praha není jediné letiště

Pravdou je, že chceme letět z letiště, které je nám nejblíže, abychom jsme neměli starosti ještě s dopravou na letiště. Ovšem někdy vás vyjde mnohem levněji vyjet z nějakého jiného letiště v Evropě a nemusí to být zrovna Praha, proto je dobré sledovat také lety z jiných měst. Velice často se objevují akční letenky do USA z Vídně či Budapeště, takže by bylo dobré kontrolovat i tyto letiště. Mnoho lidí nesleduje tyto letiště, protože mají obavy právě z toho, jak by na letiště dojeli, avšak to není žádným problém. Buďto můžete zkombinovat dvě letenky anebo můžete využít hromadné dopravy. Autobusy i vlaky běžně jezdí do velkých měst, jako je Vídeň, Budapešť, Berlín a mnohé další. Pravdou je, že kombinace hromadné dopravy a letenky může být zdlouhavé, ale rozhodně to stojí za to, když vám to ušetří spoustu peněz.

New York musíte vidět

New York je americkým snem, který chce zažít každý turista. Tohle město je střediskem obchodu, kultury i umění. A nesmíme zapomenout na kouzelnou architekturu, protože málokde ve světě najdete tolik mrakodrapů. Kupte si akční letenku do New Yorku a můžete se sami přesvědčit o tom, jak je to kouzelné město. V tomto městě naleznete všechno, co znáte z amerických filmů, můžete navštívit známý Broadway, vyfotit se u Sochy Svobody či se procházet po Central parku, Wall street a spoustu dalších míst.

Navštivte více, než New York

Akční letenky do New Yorku nejsou jediné. Tohle město je sice nejvíce navštěvováno a je cílem každého turisty, který se vydá do Ameriky. Avšak v Americe je mnohem více známých a krásných měst, letecky se můžete dostat také do Los Angeles, Miami, Bostonu, San Franciska a podobně. Záleží jen na vás, kde byste se rádi podívali, protože každé z měst vám chce ukázat své kouzlo.

Do Ameriky je nejlepší letět, a tak hledejte a buďte stále online, protože tím můžete dosáhnout lepší ceny.

Doporučené články