Diashow turné „Madagaskar 2013“

Ostrov Madagaskar je tématem letošního jarního turné cestovatele Martina Loewa. Během celovečerních živě komentovaných projekcí představí Loew v 22 městech ČR svou nejnovější digitální diashow. V té vypráví poutavý příběh dobrodružné cesty plný úžasných fotografií i veselých zážitků z ostrova lemurů, chameleonů i věkovitých baobabů. Více informací na www.promitani­.cz/madagaskar.


Madagaskar je ostrov, který jako archa Noemova odrazil před 160 miliony let od afrického kontinentu a od té doby na své palubě veze náklad unikátních zvířat i rostlin. Většina toho, co na tomto pestrém ostrově roste, běhá, létá či plazí se, nenajdeme nikde jinde na světě.

Ostrov Madagaskar vás uchvátí od prvního okamžiku: Spatříte rudé horské svahy s terasovitými políčky a skromnými hliněnými domky místních lidí. Najdete živá a barevná tržiště se zástupy domorodých žen, které svůj nákup ztepile nesou s neuvěřitelnou elegancí na hlavě. V úžasu zůstanete stát před tisíciletými baobaby. Bez hlesu budete sledovat roztomilé lemury, kteří jako opičky skotačivě skáčou z větve na větev. Napjatě si počkáte na každý další pomalý krok chameleona, kterého jen tak náhodou objevíte na keři u cesty.

Mezitím se na vás sesype roj dětí z nedaleké vesnice, protože všichni si potřebují sáhnout na vaší bílou kůži. A když dětem ukážete jejich fotku na displeji svého fotoaparátu, vybuchnou společně v hurónský smích a okamžitě se chtějí fotit znovu.

Večer pak dojedete na pobřeží Mosambického průlivu, usadíte se pod palmou na pláži, sledujete západ slunce a máte pocit, že jste v ráji.

Turné po 22 městech ČR, leden až duben 2013

„Rád bych tímto všechny pozval na svou nejnovější multimediální show. Je to pořad zcela nový nejen věkem, ale také po technické stránce. Kromě tradiční projekce fotografií doplněné autentickými zvuky, hudbou a mým živým vyprávěním, jsem tentokrát do diashow použil i záběry z videokamery. Je to vůbec poprvé, kdy se obraz během mého promítání na plátně také rozhýbe. Navíc v sálech, kde to technika umožňuje, budu promítat diashow ve vysoké kvalitě ve Full HD rozlišení. Úžasně barvený Madagaskar tak bude celý večer doslova na dosah. Přijďte se podívat.“, uzavírá svou pozvánku Martin Loew.

Kompletní program celého diashow turné „Madagaskar“ najdete na internetové stránce www.promitani­.cz/madagaskar

Doporučené články