Další várka levných letů Vuelingu z Prahy do Barcelony. Letenky od 1 050 Kč

0
586

Letecká společnost Vueling vpouští na světlo světa další zlevněné letenky z Prahy do španělské Barcelony, kdy zpáteční lety pořídíte za 41 EUR. Zejména jsou dostupné zářijové a říjnové termíny, na každém letu jsou však dostupná většinou 3-4 místa za uvedenou cenu, proto s případnou rezervací neváhejte.

Ubytování a průvodce

V tradičně velmi drahé Barceloně nyní pořídíte i klasické hotely za cenu pod 1 800 Kč na noc pro 2, což je cca 2x méně než v běžných dobách.

Před cestou nezapomeňte načerpat inspiraci v našem průvodci po Barceloně.

Podmínky pro cesty

Do Španělska je potřeba PCR test ne starší než 72 hodin, od 7.6. bude pravděpodobně platit uvolnění pro očkované osoby, které test nebudou muset předkládat.

Pro návrat aktuálně musíte disponovat antigenním testem provedeným ještě ve Španělsku (testy v Barceloně poskytuje např. společnost Eurofins Megalab přímo na letišti BCN (terminál 1) za 30 EUR) a PCR testem po návratu do ČR (nejpozději do 5. dní). Očkovaní a osoby po prodělání nemoci v uplynulých 90 dnech testy provádět nemusí.

Protože září a říjen je však daleko a podmínky se můžou měnit, sledujte naši pravidelně aktualizovanou stránku Koronavirus ve Španělsku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno