Cestujte na podzim a v zimě bezpečně s respirátory a s antigenními testy

Vyrážíte na podzimní prodloužené víkendy, dovolené, nebo se již nemůžete dočkat lyžovačky? Připravte si s sebou dobrou anticovid výbavu. Na cesty si přibalte kvalitní české respirátory i antigenní testy.

Na dovolených ztrácíme obezřetnost častěji než v běžném prostředí, na které jsme zvyklí. Odepřít si dovolenou nemusíme. Co však je rozhodně nutné, to je vybavit se dobře ochrannými prostředky. Určitě je vhodné vzít si s sebou více kvalitních FFP2 respirátorů a nekupovat je na místě. Ty osvědčené nabízí česká značka GOOD MASK. Vyrábí se u nás a i materiál je původně český. Do zahraničí můžete vyrazit dokonce i jako čeští patrioti, nejen v rouškách v jedné z barev naší vlajky, ale i přímo s malou decentní vlaječkou na respirátoru. Kdo se chystá někam fandit našim sportovcům, pro toho by měla být podobná výbava samozřejmostí. Respirátory FFP2 od GOOD MASK nabízí Dialekarna.cz.

Proč české respirátory GOOD MASK?

GOOD MASK respirátory mají mnoho výhod. Předně jsou skutečně každým coulem české. Navíc jsou bezpečné a nabízí garantovanou 95% ochranu před pronikáním virů, bakterií, kapének i prachu. Takže vás budou chránit nejen před covid-19, ale i před chřipkou či jinými respiračními onemocněními.

V těchto českých respirátorech se dobře dýchá. Bez jakékoliv ztráty účinnosti nabízí větší vzdušnost. Pokožka pod nimi netrpí standardními rouškovo-respirátorovými problémy, jako je zčervenání nebo akné. Materiál je citlivý i k jemné pokožce.

Výhodou respirátorů je i jejich pestrost. Nejde jen o fashion style. Dobré je si respirátory odlišit třeba od členů rodiny, když si je na chvíli, na dobu oběda v restauraci, sundáme.

Na dovolenou i se samotesty

Rozhodně se nám hodí přibalit si na cesty nejen nějaký ten respirátor navíc, ale i antigenní testy. Oplatí se mít snadnou možnost se otestovat. I samotesty koupíte v Dialekarna.cz. V nabídce jsou výtěrové i ze slin.

Doporučené články