Condor nám poslední měsíce servíruje jednu skvělou nabídku za druhou a nyní jsou k dispozici výhodné zpáteční letenky z Prahy přes Frankfurt do Jihoafrické republiky s cenami od 9 605 Kč! od 9 102 Kč!
Nejlevnější jsou letenky do Johannesburgu s jedním přestupem, ovšem v tarifu Economy Light je pouze příruční zavazadlo. Tarif Economy Classic s kabinovým a odbaveným zavazadlem vychází od 12 119 Kč od 11 616 Kč. Zbylé destinace jsou se dvěmi přestupy, ovšem u nich je základním tarif Economy Classic s již zahrnutými zavazadly.
Skvělou nabídkou jsou taktéž zpáteční letenky v Premium Economy, které jsou z Prahy do Johannesburgu k dostání od 14 634 Kč, kde je v ceně již 25kg odbavené zavazadlo, lepší sedadla a občerstvení, Fast-Track a prioritní odbavení.
Pro nejvýhodnější cenu přepněte web do regionu čeština (Česká republika).
- Top místa Jihoafrické republiky
- Vstupní podmínky
- Autentické cestopisy z Jihoafrické republiky
- Ubytování v JAR
RYCHLÁ REZERVACE LETU