3v1: Abu Dhabi (s hotelem zdarma), Maledivy a Srí Lanka z Mnichova. Letenky od 17 250 Kč

0
60

Vydejte se letos na podzim na trip snů. Inspirujte se naším tipem a poskládejte si nejlevnější a nejpohodlnější kombinaci letů do Emirátů, na Maledivy a na Srí Lanku. Letí se s prémiovými aerolinkami Etihad z Mnichova a v Abu Dhabi máte hotel na 1 nebo 2 noci zcela zdarma!

Příkladem je pobyt v termínu 15. listopadu až 2. prosince, ale na výběr je spoustu termínů za stejné či mírně dražší částky:

  • Mnichov – Abu Dhabi 15. listopadu
  • Abu Dhabi – Maledivy 17. listopadu (odlet je v 1 hodinu ráno – hotel využijete na 2 noci)
  • Maledivy – Colombo 23. listopadu
  • Colombo – Mnichov 2. prosince

Vzhledem k odletům na Maledivy po půlnoci zadávejte pobyt v Abu Dhabi na 2 dny. Z letenek je možné logicky jakoukoliv zastávku vypustit a v takovém případě se dostanete na ceny pod 14 tisíc korun v případě cesty do Abu Dhabi + Malediv / Srí Lanky.

Hotel zdarma je nutné rezervovat na stránkách etihad.com/stop-over, ideálně ihned po rezervaci letenek. Nabídka platí na 1 nebo 2 noci, a to do 20. prosince 2023. Akce bude pravděpodobně prodloužena, jak se už tradičně děje několik let v řadě.

Cestou zpět se vyskytují termíny s delším přestupem v Abu Dhabi (19 hodin přes den). V tomto případě můžete zažádat o hotel u letiště s bazénem na střeše taktéž zdarma.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno