Z Prahy na Kanárské ostrovy na spoustu termínů. Letenky od 2 680 Kč

0
91

S návazností na předešlou akci na levné letenky do Barcelony za Kč vám s radostí doporučíme i ultra levné letenky na Kanárské ostrovy. S aerolinkami Vueling můžete letět s jedním přestupem právě v Barceloně i jižněji, a to na všechny Kanárské ostrovy.

Zpáteční letenky z Prahy na Gran Canarii a Tenerife zakoupíte za 109 EUR, na zbytek ostrovů včetně La Palma vás letenky vyjdou na 129 EUR.

Celková doba letu je od 8 do 13 hodin a u většiny ostrovů lze plánovat obě cesty s kratším mezipřistáním. U La Palmy a Fuerteventury je vždy jedním směrem nutný noční přestup. Při delším mezipřistání přes den (7 hodin) sbalte plavky a letištním autobusem PR3 dojeďte na místní pláž s výhledem na přistávající a vzlétající letadla Platja El Prat. Autobusy jezdí každou půl hodinu a jízda zabere 20 minut. Případně sem lze dojít pěšky z Terminálu 1.

V ceně letenek je příruční zavazadlo 40x30x20 cm, v případě kdy potřebujete i větší příruční zavazadlo, zaplatíte 25 EUR za jeden směr. Odbavené zavazadlo do 20 kg vychází na 55 EUR v jednom směru.

Praktičtí průvodci s tipy co vidět, kde se ubytovat i na půjčení auta:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno