Z Prahy do Porta o prázdninách s Lufthansou. Letenky od 2 910 Kč

0
278

Zajímavou nabídku přináší letecké společnosti Lufthansa a Swiss, kdy na mnoho termínů od června až do prosince včetně letních prázdnin nabízí zpáteční letenky z Prahy do Porta za 2 910 Kč. Na cestě vás čeká jeden rychlý přestup a k dispozici jsou termíny prakticky na libovolně dlouhý pobyt. Letenky nejlépe rezervujete na webu aerolinek Lufthansa nebo Swiss.

Ubytování a průvodce

Letenky jsou jen prvním stavebním kamenem výletu. Naplánujte si s nám i ubytování, které v Portu seženete poměrně levně. Apartmány či soukromá studia už cca od 800 Kč na noc pro 2, klasické 3* hotely pak od 1 300 Kč na noc pro 2.

Podívejte se například na tyto konkrétní hotely s příznivými cenami: TRYP Oporto Centro Hotel, Ibis Porto Centro, ABC Hotel Porto.

Cenné informace o dopravě ve městě nebo tipy, co vidět v Portu, vám přinese tradičně náš průvodce po městě Porto.

Podmínky pro cesty

Do Portugalska je nutné disponovat negativním PCR testem ne starším než 72 hodin, výjimka pro očkované nebo prodělání nemoci zatím není.

Pro cestu zpět musíte absolvovat antigenní test před odletem z Portugalska, lze i na letišti v Portu za cenu 30 EUR. Po návratu do ČR již netřeba test absolvovat. Pokud budete disponovat potvrzením o očkování nebo prodělání nemoci, nemusíte se testovat vůbec. 

Aktuální informace a detaily se dočtete na stránce Koronavirus v Portugalsku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno