Tahiti z Prahy na jedné letence i s odbaveným zavazadlem. Letenky od 35 800 Kč

0
37

Akčních letenek s cenami pod 50 000 Kč doslova na druhý konec Zeměkoule z Prahy moc nebývá a když už se nějaké objeví, většinou znamenají nutnost kombinování dvou letenek, nejčastěji do Kalifornie a separátně dál z Kalifornie dál do Oceánie.

Příjemnou změnu přináší aerolinka United, která nabízí spojení Prahy a Papeete, hlavního města Francouzské Polynésie ležícího na slavném ostrově Tahiti, za 35 800 Kč. I s odbaveným zavazadlem do 23 kg v ceně. Jistě, cena se na první pohled zdá i tak extra vysoká, ale pro koho je Tahiti vysněnou celoživotní destinací, neměl by váhat. Zvlášť s možností odletu a příletu rovnou z/do Prahy.

Nevýhodou, která ale potká většinou letů na Tahiti (snad s výjimkou spojení s Air France, které ale běžně atakuje částky přes 55 000 Kč), je nutnost nocování v San Franciscu. Tu však samozřejmě snadno přetavíte ve výhodu a návštěvu města. Ostatně, elektronické povolení pro vstup do USA ESTA byste museli vyřizovat tak jako tak.

Při výběru letenek se vám budou objevovat možnosti pod 35 800 Kč jako nedostupné (aerolinka United nahrává tarify offline a k ověření dostupnosti dochází až ve 2. kroku). Stačí sjet v nabídkách níže a vybírat dražší dostupné letenky.

Před koupí letenek důsledně zvažte celkové náklady cesty. Francouzská Polynésie patří k nejdražším destinacím na světě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno