Marsa Alam s all-in v nejlepších 5* resortech na top plážích. Zájezd od 12 490 Kč

0
391

Na skvělé ceny last minute zájezdů do Egypta narazíte u cestovní kanceláře Blue Style. Dovolená s odletem 29. ledna z Prahy vás v těch opravdu lepších a luxusnějších hotelech na exkluzivních místech vyjde už na 12 490 Kč za osobu v případě, kdy poletí alespoň 2 dospělí. Počasí v Egyptě na nadcházející týden slibuje slunečno a 22 °C.

#1 Za velké lákadlo považujeme 5* resort Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort za 12 490 Kč, který se nachází necelých 10 minut od letiště u nejvyhledávanější pláže Marsa Mubarak. Právě zde totiž můžete při šnorchlování s velkou pravděpodobností obdivovat dugonga, neboli mořskou krávu a prakticky vždy i želvy mořské.

#2 Druhým tipem je postarší 5* resort s menším aquaparkem Malikia Beach Resort Abu Dabbab za 12 590 Kč, který najdete 25 minut jízdy od letiště a pro změnu u druhé nejlepší pláže v Marse – pláže Abu Dabbab. Písečná pláž s pozvolným vstupem a prakticky garance toho, že kromě korálů, uvidíte i mořské želvy.

#3 Do třetice přidáváme tip na 5* resort Jaz Grand Marsa za 12 690 Kč, který je vzdálen pouhých 5 minut jízdy od letiště. Leží na pláži Madinat Coraya a je součástí velkého komplexu resortů Jaz, kdy hosté mohou využívat služeb i dalších hotelů včetně sdíleného velkého aqua parku.

Do Egypta je vyžadováno očkování nebo test a zaplatit 25 USD za egyptské vízum. Detaily na koronavirus v Egyptě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno